یک سالگی باشگاه مشتریان کرمان موتور

باشگاه مشتریان کرمان موتور در حالی یک سالگی خود را به پایان می‌برد که با افزایش تنوع و توسعه خدمات به اعضای این باشگاه سعی در ارتقای روزافزون رضایت مشتریان دارد. برای آگاهی از چگونگی عضویت در باشگاه مشتریان کرمان موتور با ما همراه باشید:

یک سالگی باشگاه مشتریان کرمان موتور

عضویت در باشگاه مشتریان کرمان موتور

این باشگاه با ارائه خدماتی همچون تخفیف‌های ویژه در خرید خودرو، اولویت در ثبت نام و تسریع در تحویل خودرو در راستای اهداف رضایتمندی و وفادارسازی مشتریان شرکت کرمان موتور فعالیت می‌کند؛ اهدای دسته گل به مشتریانی که سالروز تولدشان 11 تیر ماه و همزمان با روز افتتاح باشگاه بوده در همین راستا صورت گرفته است.

خریداران محصولات کرمان موتور با عضویت در باشگاه مشتریان این مجموعه و کسب امتیاز می‌توانند از خدمات متنوع باشگاه با توجه به دسته‌بندی اعضا (الماس، طلایی، نقره‌ای، برنز پلاس و برنز ) بهره‌مند شوند.
کرمان موتور نوآوری، توسعه فناوری، بهبود و تقویت تولید داخلی را جزو رسالت خویش دانسته و فعالیت‌های خود را در جهت کارآفرینی و با پایبندی به حفظ محیط زیستی سالم، برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند.
عضویت در باشگاه مشتریان برای عموم آزاد بوده و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به وب‌سایت باشگاه مشتریان کرمان موتور مراجعه کنند.

عضویت در باشگاه مشتریان کرمان موتور

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مزایای عضویت در باشگاه مشتریان کرمان موتور و عضویت رایگان در این باشگاه به آدرس وبسایت  club.kermanmotor.com مراجعه فرمایید.

نمایندگی 1411 کرمان موتور کرج ( برشان ) همه روزه در ساعات کاری و به غیر از روزهای تعطیل آماده ی ارائه خدمات در زمینه فروش نقد و اقساط محصولات شرکت خودروسازی کرمان موتور ( جک S5 – جک S3 – جک J5 – جک J4 – لیفان X50 – لیفان X60 – لیفان 820 ) به متقاضیان محترم میباشد، جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص شرایط فروش روز این محصولات میتوانید حضورا به آدرس این نمایندگی مراجعه و یا با یکی از تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

آدرس : کرج – مهرشهر – بلوار امامزاده طاهر – نرسیده به پمپ بنزین – نمایندگی 1411 کرمان موتور

تلفن تماس با کارشناسان فروش : 09351891411 | 02633525445 | 02633525481 | 02633517717

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *