نمایشگاه خودرو شیراز

نمایشگاه بین المللی خودرو در شیراز

شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو در شیراز در تاریخ 27 الی 30 تیر ماه ۱۳۹6 در نمایشگاه بین المللی شیراز واقع در شــهرک گلسـتان، بلوار دهخــدا برگزار می گردد.  شرکت های خودروسازی داخلی و واردکنندگان خودرو به ایران آخرین محصولات خود را در نمایشگاه خودرو شیراز به نمایش می گذارند.

شرکت خودروسازی کرمان موتور نیز در سالن ملاصدرا از ساعت 17:00 الی 22:00، با نمایش خودرو ليفان 820، لیفان X50، جک S5، جک J5 و رونمایی از محصول جدید خود جک S3  در این نمایشگاه حاضر خواهد بود و همزمان پیش فروش این خودرو را آغاز خواهد کرد، انتظار میرود جک s3 با توجه به قیمت مناسب و طراحی و امکانات مدرنی که دارد از فروش بالایی برخوردار باشد.

شرکت های خودروسازی دیگر نیز از این فرصت استفاده می کنند تا محصولات قدیمی و جدید خود را در معرض دید عموم قرار دهند، انتظار میرود شرکت ایران خودرو نیز مانند کرمان موتور، جدیدترین ورژن رنو کپچر را در این نمایشگاه به نمایش درآورد.

علاقه مندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های روابط عمومی نمایشگاه شیراز تماس حاصل فرمایند.

نمایندگی برشان به عنوان یکی از عاملیت های مجاز فروش شرکت کرمان موتور در کرج، فعال در زمینه ی فروش محصولات شرکت خودروسازی کرمان موتور ( جک و لیفان ) آماده ی ارائه ی مشاوره و اطلاعات مفید به متقاضیان محترم در رابطه با خرید محصولات کرمان موتور در کرج میباشد.

آدرس : کـرج – مهرشـهر – بلوار امـامزاده طـاهر

تلفن تماس : 33525445-026 و 33525481-026

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *