اعلام ممنوعیت واردات خودرو تا اطلاع ثانوی !!

 به نقل از خبرگزاری ایسنا، محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت ( صمت )  طی نامه‌ای به تاریخ سی‌ام خرداد ماه آخرین مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی را برای اجرا به سازمان توسعه تجارت ابلاغ کرده است.

در متن این نامه تصریح شده است : بدین وسیله فهرست گروه چهارم کالایی شامل ۱۳۳۹ ردیف تعرفه ۸ رقمی که ثبت سفارش آنها در جلسه روز جاری ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ممنوع گردیده، جهت اجرا ابلاغ می‌شود. لازم به ذکر است که تمام ثبت سفارش‌های صادره قبلی مربوط به این ردیف کالاها فاقد اعتبارند مگر اینکه قبل از این تاریخ توسط شبکه بانکی تامین ارز شده و یا بدون انتقال ارز باشند.

ممنوعیت واردات خودرو

ممنوعیت واردات خودرو

طبق شنیده ها این تصمیم دولت مبنی بر ممنوعیت واردات خودرو در جهت حمایت از کالاهای تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی و  کنترل خروج ارز از کشور گرفته شده است.

در این شرایط طبق ابلاغیه وزیر صنعت، معدن و تجارت، ثبت سفارش و واردات کالاهای قرار گرفته در گروه چهارم کالایی که شامل ۱۳۳۹ ردیف تعرفه گمرکی کالا است ممنوع اعلام شده و متوقف خواهد شد و همچنین ثبت سفارش‌های قبلی انجام شده برای واردات این کالاها نیز ابطال می‌شود مگر برای آن دسته از کالاهای ثبت سفارش شده‌ای که ارز آن‌ها از طریق شبکه بانکی تامین شده یا واردات آنها در شرایط بدون انتقال ارز باشد.

در این ۱۳۳۹ ردیف تعرفه گمرکی کالایی، بیش از ۱۴۰۰ قلم کالا وجود دارد که شامل شش گروه کالایی عمده بوده و خودروی آماده (CBU) – مخفف Completely build up – نیز از جمله کالاهای ممنوعه واردات تعیین شده است.

نمایندگی 1411 کرمان موتور در کرج ( برشان ) همه روزه در ساعات کاری غیر از روزهای تعطیل آماده ی ارائه خدمات در زمینه فروش محصولات شرکت کرمان موتور ( جک S5جک S3جک J4لیفان X50لیفان X60لیفان 820 ) به صورت نقد و اقساط میباشد – شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر حضورا به آدرس این نمایندگی واقع در مهرشهر مراجعه و یا با یکی از تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

آدرس نمایندگی برشان  : کرج – مهرشهر – بلوار امامزاده طاهر

تلفن های تماس با کارشناسان فروش : 33525445- 026 | 33525481 – 026 | 09351891411

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *