تقدیر از مشتریان وفادار کرمان موتور در مجموعه کارتینگ آزادی

در پنج شنبه ای که گذشت، باشگاه مشتریان کرمان موتور و مدیران این شرکت میزبان مشتریان وفادار این شرکت خودروسازی در پیست کارتینگ مجموعه ورزشی آزادی بود، هدف از این مراسم به گفته ی مسئولان برگزاری آن ایجاد ارتباط متقابل و تکریم از مشتریان وفادار خودروهای هیوندای – لیفان – جک شرکت کرمان موتور بود که علاوه بر آن مسابقه ی کارتینگ نیز بین مشتریان برگزار شد و نفرات برتر مسابقه جوایزی دریافت نمودند.

باشگاه مشتریان کرمان موتور

تقدیر از مشتریان کرمان موتور

 

آقای منصور اورکی مدیر امور مشتریان کرمان‌موتور و مسئول باشگاه مشتریان، درباره اهداف تاسیس باشگاه مشتریان کرمان‌موتور گفت: “هدف از تاسیس این باشگاه این نیست که چون خودروسازان دیگر باشگاه دارند ما هم باید داشته باشیم، بلکه قصد ما این بود باشگاه مکانی برای حفظ مشتریان وفادار باشد و انگیزه‌ای برای مشتریان ایجاد کند تا بدانند کرمان‌موتور به ‌یاد آن‌هاست و بعد از خرید خودرو به فراموشی سپرده نمی‌شوند. در این باشگاه، دارندگان خودروهای خانواده لیفان، جک و هیوندای عضو هستند البته آمار مشتریان خانوده جک بیشتر از لیفان و هیوندای است. ضمن اینکه تلاش کرده‌ایم حدود ۹۵درصد تعهداتی را که باشگاه به مشتریان داده‌ است، اجرایی کنیم. علاوه‌ بر برگزاری چنین مراسمی، هدف بعدی ما در این باشگاه خدمات پس از فروش است تا مشتریان بتوانند از امکانات و امتیازات درنظرگرفته‌ شده در خدمات پس‌ از فروش هم استفاده کنند.”

او با اشاره به اینکه این جشن، اولین مراسم تقدیر و تشکر از مشتریان وفادار ماست، گفت: “مشتری‌مداری یکی از هدف‌های اصلی ماست. برای اینکه مشتریان میان خود و خودروساز فاصله‌ای حس نکنند، این جشن را برگزار کرده‌ایم. همچنین در مدت زمان کوتاهی که باشگاه مشتریان کرمان موتور  تاسیس شده است، هزار نفر مشتری وفادار عضو شده‌اند که این امر اعتماد آن‌ها را به ما نشان می‌دهد. در این باشگاه مشتریان در چهار رده طبقه‌بندی شده‌اند و در هر کدام از این رده‌ها امکانات و امتیازاتی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.”

وی درباره حفظ مشتری و مشتری‌مداری در کرمان موتور گفت: “در کشور ما به‌سختی می‌توان مشتری را حفظ کرد، درواقع معنی مشتری‌مداری کمرنگ است. البته این موضوع در شعارها بسیار موردتوجه است اما به آن‌ها عمل نمی‌شود. بر همین اساس هدف شرکت کرمان‌موتور مشتری‌مداری و نگاه حرفه‌ای به مشتری است.”

آقای اورکی در ادامه افزود: “واقعیت این است در کشور ما تولیدکنندگان و فروشندگان خودرو چندان علاقه‌مند نیستند با مشتریان روبه‌رو شوند، زیرا معمولا مشتریان انتقاداتی دارند و خودروسازها هم به ندرت انتقادپذیر هستند. اما با برگزاری چنین مراسم‌هایی مدیران و مشتریان یکدیگر را از نزدیک می‌بینند و مشتریان به‌راحتی صحبت کرده و مشکلات و موانع خود را عنوان می‌کنند. فکر می‌کنم این موضوع نقطه مثبت این باشگاه و اینگونه مراسم‌هاست. نباید فراموش کنیم مشتری همیشه انتقاد نمی‌کند، بلکه پیشنهادهای خوبی هم دارد. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات ما این است که درواقع از مشتری فراری هستیم اما اگر حق انتقاد را به مشتری که محصول ما را خریده است، بدهیم بسیاری از معضلات ما حل می‌شود.”

طبق گفته های آقای علی قلی‌زاده، رئیس اداره تحقیق و توسعه رضایت مشتریان شرکت کرمان‌موتور، باشگاه مشتریان این شرکت در سال جاری با هدف ارتباط و تعامل دوسویه با مشتریان و در عین حال ایجاد تجربه ای متفاوت برای مشتریانی که به عضویت این باشگاه در می آیند رسما وارد فاز عملیاتی شد. او در ادامه یادآور شد در این باشگاه امکانات و امتیازات خاصی برای اعضاء در نظر گرفته شده تا مشتریان بتوانند در بحث خرید و خدمات پس ازفروش  کمال استفاده را از عضویت در این باشگاه داشته باشند.

 

نمایندگی برشان آماده ی پاسخگویی به سوالات مشتریان محترم در زمینه خرید محصولات شرکت کرمان موتور ( جک – لیفان ) میباشد، شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط فروش روز این خودروها با یکی از تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

026-33525481 | 026-33525445 | 026-33517717

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *