افتتاح فروشگاه مرکزی قطعات یدکی کرمان موتور

با افتتاح فروشگاه مرکزی قطعات یدکی کرمان موتور در تهران، مصرف کنندگان محترم محصولات شرکت کرمان موتور میتوانند کلیه نیازهای خود در زمینه ی لوازم و قطعات خودروی خود را از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به این فروشگاه مرتفع نمایند.

فروشگاه مرکزی قطعات یدکی کرمان موتور

فروشگاه مرکزی قطعات یدکی کرمان موتور

متقاضیان محترم میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر با یکی ار تلفن های فروشگاه مرکزی قطعات یدکی کرمان موتور تماس حاصل فرموده و یا حضورا به آدرس این فروشگاه مراجعه نمایند.

آدرس فروشگاه مرکزی قطعات یدکی کرمان موتور : 

تهران – میدان آزادی – خیابان حبیب الله – میدان حسینی

تلفن های فروشگاه مرکزی قطعات یدکی کرمان موتور : 

021-66066038 و 66066074-021

همزمان با تولید انبوه محصولات کرمان موتور در ایران، بویژه محصولات شرکت های خودروسازی جک و لیفان، و افزایش تقاضای مصرف کنندگان این محصولات به قطعات یدکی و لوازم مورد نیاز این خودروها، شرکت بم خودرو اقدام به افتتاح فروشگاه مرکزی برای تامین قطعات و نیاز مصرف کنندگان به قطعات یدکی محصولات شرکت کرمان موتور نموده تا بیش از پیش به خدمت رسانی و سرویس دهی هرچه با کیفیت تر به مشتریان شرکت کرمان موتور بپردازد. بنابر این مصرف کنندگان محترم اتومبیل های ساخت و مونتاژ شرکت کرمان موتور نیازی به مراجعه به بازار های آزاد و واسطه ها نخواهند داشت و تهیه قطعات مورد نیازشان آسان تر و مطمئن تر از قبل خواهد بود.

نمایندگی 1411 برشان به عنوان یکی از نمایندگی های مجاز فروش محصولات کرمان موتور مفتخر است پاسخگوی نیاز همشهریان عزیز کرجی در راستای خرید خودروهای جک ( S5 , S3 , J5 ) و لیفان ( X50 , X60 , 820 ) باشد و فعالیتی در زمینه ی تامین قطعات و لوازم ندارد، متقاضیان محترم خرید خودروهای فوق میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط فروش محصولات کرمان موتور به آدرس این نمایندگی مراجعه فرمایند و یا با تلفن های این نمایندگی کرمان موتور در کرج تماس حاصل فرمایند و یا به قسمت شرایط فروش در این وبسایت مراجعه نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *