شرایط فروش ویژه جک S5 اتوماتیک

در تصویر زیر می توانید شرایط فروش جک S5 اتوماتیک ، محصول شرکت خودروسازی کرمان موتور ویژه نیمه دوم خرداد را مشاهده فرمایید، جک S5 اتوماتیک قبل از تکمیل ظرفیت تا ۲۰ تیر به صورت مشارکت در تولید و با موعد تحویل فروردین تا مهر سال ۱۳۹۹ در اختیار متقاضیان محترم قرار میگیرد.

 

شرایط فروش جک S5 اتوماتیک

شرایط فروش جک S5 اتوماتیک

شرایط فروش جک S5 به صورت مشارکت در تولید

مبلغ پیش پرداخت تعیین شده برای خرید جک S5 اتوماتیک توسط شرکت کرمان موتور از مبلغ ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان بنابر انتخاب مشتریان و زمان تحویل خودرو در نظر گرفته شده است که در زمان ثبت نام و تحویل مدارک اولیه دریافت میشود، مابقی وجه جک S5 اتوماتیک میبایست پس از صدرو دعوتنامه با توجه به در نظر گرفتن سود مشارکت ۱۸ درصدی که تا زمان صدور دعوتنامه به مبلغ پیش پرداخت تعلق می‌گیرد محاسبه و قابل پرداخت است. گفتنیست در صورتیکه قیمت مصوب خودرو در زمان صدور دعوتنامه با توجه به نوسانات بازار و ریسک‌های تولید مورد رضایت مشتریان نباشد، شرکت کرمان موتور متعهد می‌گردد دعوتنامه صادر شده را با نرخ های ۳، ۴ و ۶ درصد علاوه بر سود مشارکت متقاضی بازخرید نماید.

اگر مایلید تا اطلاعات بیشتری راجب به امکانات و مشخصات فنی خودرو جک S5 کسب کنید میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

 

 

متقاضیان محترم میتوانند برای کسب اطلاعات تکمیلی و مدارک لازم جهت ثبت نام جک S5 با یکی از شماره تلفن های نمایندگی برشان تماس حاصل فرمایند و با کارشناسان فروش این نمایندگی در ارتباط باشند و یا حضورا به آدرس این نمایندگی کرمان موتور واقع در مهرشهر کرج مراجعه فرمایند.

آدرس نمایندگی برشان : کرج – مهرشهر- بلوار امامزاده طاهر – نرسیده به پمپ بنزین

تلفن تماس با کارشناس فروش : 1411 189 – 0935 | 33525445 – 026 | 33525481 – 026

ساعات پاسخگویی : شنبه تا چهارشنبه : 8:30 لغایت 18:30 – پنجشنبه : 8:30 لغایت 14

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *