شرایط فروش جک J5 اتوماتیک

درتصویر زیر می توانید شرایط فروش جک J5 اتوماتیک ، محصول شرکت خودروسازی کرمان موتور را مشاهده فرمایید، جک J5 اتوماتیک در حال حاضر فقط به صورت اقساطی با قیمت مصوب معادل 631.500.000 ریال از طریق ثبت نام در یکی از نمایندگی های مجاز شرکت کرمان موتور در اختیار متقاضیان محترم قرار میگیرد.

شرایط فروش جک J5 اتوماتیک

شرایط فروش جک J5 اتوماتیک

همانطور که در جدول بالا مشاهده می فرمایید حداقل پیش پرداخت برای خرید اقساطی در این شرایط فروش جک J5 اتوماتیک که توسط شرکت کرمان موتور اعلام گردیده معادل 222.650.000 ریال می باشد و اقساط آن بنابر انتخاب خریدار با شروع اولین چک از تاریخ 1396.08.25 میتواند از یک تا سه سال  به صورت هر 3 ماه یک بار و بدون نیاز به ضامن پرداخت گردد، در طول مدت پرداخت اقساط، خودرو از بیمه ی بدنه برخوردار بوده و به مدت یک سال بیمه شخص ثالث خواهد داشت. بدیهیست سند خودرو تا زمان پایان پرداخت اقساط و تسویه کامل با شرکت کرمان موتور به نام خریدار و در رهن شرکت باقی خواهد ماند.

موعد تحویل خودروهای با شرایط اقساطی شرکت کرمان موتور یکماه پس از ثبت نام و تحویل مدارک خواهند بود و طبق قرارداد شرکت با خریدار در صورت تاخیر در تحویل خودرو، خریدار ماهیانه به میزان 2.5% مبلغ را بابت دیرکرد در تحویل خودرو دریافت خواهد کرد.

توجه : این شرایط فقط تا پایان مرداد سال 1396 اعتبار دارد و پس از آن شرایط فروش جک J5 اتوماتیک بنابر شرایط اعلام شده توسط شرکت کرمان موتور تعیین می گردد.

اگر مایلید تا اطلاعات بیشتری راجب به امکانات و مشخصات فنی خودرو جک J5 کسب کنید میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

متقاضیان محترم میتوانند برای کسب اطلاعات تکمیلی و مدارک لازم جهت ثبت نام با یکی از شماره تلفن های نمایندگی برشان تماس حاصل فرمایند و با کارشناسان فروش این نمایندگی در ارتباط باشند و یا حضورا به آدرس این نمایندگی کرمان موتور واقع در مهرشهر کرج مراجعه فرمایند.

آدرس نمایندگی برشان : کرج – مهرشهر- بلوار امامزاده طاهر – نرسیده به پمپ بنزین

تلفن تماس : 33525445-026 و 33525481-026

ساعات پاسخگویی : شنبه تا چهارشنبه : 8:30 لغایت 20:30 – پنجشنبه : 8:30 لغایت 16

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *