شرایط فروش جک j4 اتوماتیک

در تصویر زیر می توانید شرایط فروش جک j4 اتوماتیک ، محصول شرکت خودروسازی کرمان موتور ویژه نیمه دوم خرداد را مشاهده فرمایید، جک j4 اتوماتیک قبل از تکمیل ظرفیت تا  ۳۱ خرداد به صورت اقساطی تسهیلاتی با قیمت مصوب قطعی ۱۴۹.۹۰۰.۰۰۰ تومان و با موعد تحویل مهر ماه ۹۸ و به صورت دو مرحله ای با تخفیف ۹۰۰.۰۰۰ تومانی در اختیار متقاضیان محترم قرار میگیرد.

شرایط فروش جک j4

شرایط فروش اقساطی جک j4

مبلغ پیش پرداخت تعیین شده برای خرید جک j4 اتوماتیک توسط شرکت کرمان موتور مبلغ ۷۰ میلیون در نظر گرفته شده است که در زمان ثبت نام و تحویل مدارک اولیه دریافت میشود، ۵۰ میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته شده توسط کرمان موتور میبایست به صورت اقساط هر ۳ ماه یکبار توسط خریدار از طریق ۴ برگه چک، پس از صدور دعوتنامه ( به طور معمول یک ماه قبل از زمان تحویل خودرو ) پرداخت گردد،  همچنین، الباقی وجه خودرو که مابه التفاوت ۱۲۰ میلیون تومان پرداختی و ۱۴۹.۹۰۰.۰۰۰ تومان قیمت مصوب جک j4 است پس از احتساب سود مشارکت پس از صدور دعوتنامه دریافت میگردد.

 توجه : کلیه خوردروها تا پایان پرداخت اقساط دارای بیمه بدنه میباشند که هزینه ی آن به مبلغ اقساط اضافه گردیده است. تاریخ اولین چک اقساط، ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ میباشد. 

شرایط فروش جک j4 اتوماتیک – دو مرحله ای

در شرایط فروش دو مرحله ای جک j4 نیمه دوم خرداد کرمان موتور متقاضیان محترم میتوانند مبلغ پیش پرداخت تعیین شده را پرداخت نمایند و مابقی وجه خودرو را پس از کسر سود مشارکت روی مبلغ پیش پرداخت تا زمان صدور دعوتنامه و احتساب تخفیف ۹۰۰.۰۰۰ تومانی، پس از صدور دعوتنامه قبل از تحویل خودرو به صورت نقد پرداخت نمایند.

اگر مایلید تا اطلاعات بیشتری راجب به امکانات و مشخصات فنی خودرو جک j4 کسب کنید میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

 

متقاضیان محترم میتوانند برای کسب اطلاعات تکمیلی و مدارک لازم جهت ثبت نام با یکی از شماره تلفن های نمایندگی برشان تماس حاصل فرمایند و با کارشناسان فروش این نمایندگی در ارتباط باشند و یا حضورا به آدرس این نمایندگی کرمان موتور واقع در مهرشهر کرج مراجعه فرمایند.

آدرس نمایندگی برشان : کرج – مهرشهر- بلوار امامزاده طاهر – نرسیده به پمپ بنزین

تلفن تماس : ۰۹۳۵۱۸۹۱۴۱۱ – ۳۳۵۱۹۵۶۰ (۰۲۶) – ۳۳۵۱۹۴۱۹ (۰۲۶)

ساعات پاسخگویی : شنبه تا چهارشنبه : 8:30 لغایت 19:30 – پنجشنبه : 8:30 لغایت 16

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *