احتمال از سرگیری واردات خودرو

احتمال دارد دولت با باز شدن سایت ثبت سفارش خودرو به صورت محدود و در حد پاسخگویی به ثبت نام کنندگان خودرو در ماه های گذشته موافقت کند.

                                             احتمال باز شدن سایت ثبت سفارش خودرو

سفارش خودرو

به گزارش اخبار خودرو، مجتبی خسروتاج معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به ایران آنلاین گفت: پس از بررسی های دقیق احتمال باز شدن سایت ثبت سفارش خودرو وجود دارد.

وی افزود: از معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت خواسته شده است که اطلاعات مربوط به تعداد مجوزهای پیش فروش خودرو توسط نمایندگی های رسمی را اعلام کند. اگر مجوزهای پیش فروش خودرو با میزان پیش فروش نمایندگی های رسمی همخوانی داشته باشد، احتمال دارد که ممنوعیت ثبت سفارش خودرو برای این مجموعه ها برداشته شود تا شرکت ها بتوانند به تعهدات خود عمل کنند.

خسروتاج تصریح کرد: تا هفته آینده وضعیت باز شدن سایت ثبت سفارش خودرو بررسی خواهد شد. البته اجازه واردات خودرو به خاطر آنکه ممنوع شده بود، باید از مجموعه های بالاتر تایید شود.

با بازشدن واردات خودرو از هفته آینده امکان ریزش قیمت شدید این محصولات وجود دارد.

نمایندگی 1411 کرمان موتور در کرج همه روزه در ساعات کاری غیر از ایام تعطیل و جمعه ها آماده ی پاسخگویی به سوالات متقاضیان محترم در خصوص خرید خودروهای شرکت کرمان موتور  ( جک S5 جک J4جک S3لیفان X50لیفان X60 – لیفان 820 ) به صورت نقد و اقساط میباشد، شما میتوایند برای ارتباط با کارشناسان فروش این نمایندگی حضورا به آدرس زیر مراجعه و یا با یکی از تلفن های این نمایندگی تماس حاصل فرمایید.

آدرس : استان البرز – کرج – مهرشهر – بلوار امامزاده طاهر – نرشیده به پمپ بنزین – نمایندگی برشان

تلفن : 02633525481 | 02633525445 | 02633517717 | 09351891411

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *