سبزترین خودرو سال; بی ام و i3

خودروهای هیبرید یا الکتریکی را موسوم به سبز می‌دانند، این دسته از خودروها به‌دلیل اینکه دارای کمترین یا در خودروهای الکتریکی فاقد گازهای آلاینده هستند،  اینگونه نام‌گذاری شده اند.

سبزترین خودرو

بی ام و i3 سبزترین خودرو

هر ساله نشریات و مجلات معتبر اروپایی خودروهای هیبرید و الکتریکی تولید شده را مورد تست و بررسی قرار می‌دهند تا عنوان سبز را به آن‌ها نسبت دهند. در جدیدترین آمارها چند خودرو هیبرید و الکتریک به انتخاب مجله اتواکسپرس توانسته‌اند عنوان سبزترین خودرو را به خود اختصاص دهند. در میان خودروهای هیبرید ب‌ام‌و i3، تویوتا پریوس، فولکس‌واگن پاسات GTE، واکسهال استرا 1.6CD Ti eco، ولوو XC60 T8 و میتسوبیشی اوتلندر PHEV، ب‌ام‌و i3 توانسته است لقب سبزترین را به خود اختصاص دهد. کمپانی ب‌ام‌و سال 2014 اعلام کرد که مدل i3 از جدیدترین و به‌روزترین تکنولوژی هیبرید استفاده می‌کند تا نسبت به رقبای خود عملکرد بهتری داشته و در این سگمنت، برتری با ما باشد. با تمام این تفاسیر باید گفت که میزان گازهای آلاینده و گاز CO2 تولیدی از ب‌ام‌و i3 کمتر بوده و به نسبت رقبای خود در لیست جایگاه بالاتری را به خود اختصاص داده است. همچنین رنج حرکتی i3 سبب شده است برتری با آن باشد و زمان شارژ باتری‌ها و راندمان آن نسبت به هم‌سگمنت‌های خود در سطح بالاتری قرار گیرد. به همین دلیل ب‌ام‌و باتوجه به عملکردی که در حالت تمام‌ الکتریک دارد و همچنین برد حرکتی در حالت الکتریکی، برتری تکنولوژی ب‌ام‌و را به رخ دیگر رقبای خود می‌کشد.

نمایندگی 1411 کرمان موتور در کرج ( برشان ) همه روزه به غیر از روزهای تعطیل در ساعات کاری آماده ی ارائه ی خدمات در زمینه فروش محصولات شرکت خودروسازی کرمان موتور  ( جک S5جک J4جک S3 – لیفان X50 – لیفان X60 – لیفان 820 و …  ) به متقاضیان محترم ساکن مهرشهر و نقاط اطراف میباشد، شما مبتوانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با شرایط روز فروش خودرو حضورا به آدرس ان نمایندگی واقع در مهرشهر مراجعه و یا با یکی از تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *