الحاقیه بیمه بدنه خودرو

با توجه به افزایش ارزش وسایل نقلیه، بیمه‌گذاران بیمه بدنه اتومبیل بیمه آسیا برای دریافت الحاقیه افزایش سرمایه بیمه‌نامه بدنه اتومبیل  به واحد صادرکننده بیمه‌نامه خود مراجعه کنند.

بیمه آسیا

روابط عمومی بیمه آسیا در اطلاعیه‌ای با اشاره به افزایش ارزش وسایل نقلیه و لزوم پیشگیری از تبعات آن در هنگام وقوع حادثه و بروز خسارت از بیمه‌گذاران بیمه بدنه اتومبیل بیمه آسیا درخواست کرد برای دریافت الحاقیه افزایش سرمایه بیمه‌نامه بدنه اتومبیل به شعبه یا نماینده صادرکننده بیمه‌نامه  خود مراجعه کنند. گفتنی است یکصد شعبه و بیش از 3هزار نمایندگی بیمه آسیا در سراسر کشور آماده ارائه خدمات بیمه‌ای به‌ویژه صدور الحاقیه افزایش سرمایه بیمه‌نامه بدنه اتومبیل به بیمه‌گذاران هستند. لازم به‌ذکر است شرکت سهامی بیمه آسیا تیرماه سال ۱۳۳۸ به‌منظور انجام انواع معاملات بیمه‌ای و عملیات بازرگانی تاسیس شد.

[ اخبار خودرو ]

نمایندگی 1411 برشان به عنوان یکی از نمایندگی های مجاز شرکت کرمان موتور در کرج در روزها و ساعات کاری آماده ی پاسخگویی به سوالات متقاضیان محترم در خصوص خرید نقد و اقساط محصولات این شرکت ( جکلیفان ) میباشد، شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر حضورا به آدرس این نمایندگی واقع در مهرشهر کرج مراجعه و یا با یکی از تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید

آدرس : استان البرز – کرج – مهرشهر – بلواز امامزاده طاهر – نرسیده به پمپ بنزین

تلفن های تماس : 02633525445 | 02633525481 | 09351891411 | 02633517717

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *