احتمال تولید خودروهای برقی مرسدس‌ بنز در هند

به گزارش وبسایت اخبار خودرو ، تصور می‌شود بازار خودرو هند تا سال ۲۰۳۰ تمام‌ برقی شود و درحالی‌ که این بازار چهارمین بازار بزرگ خودرو دنیا است، بی‌شک برای برنامه‌های آینده مرسدس مهم خواهد بود. مرسدس‌ بنز پرفروش‌ترین برند خودروهای لوکس در هند است و با محصولات جدید ‌سریعا به تغییرات سیاسی دولت این کشور واکنش می‌دهد. اکنون مرسدس‌ بنز پس از اجرای قانون BS-VI باکلاس S، قصد دارد به یکی از پیشگامان کلاس خودروهای برقی لوکس در این کشور تبدیل شود.

مرسدس بنز در هند

مرسدس بنز برقی در هند

طیف مدل‌های EQ مرسدس، سال ۲۰۱۹ وارد بازار می‌شود و با سیاست واردات آزاد جدید، عرضه این محصولات در هند برای مشتریان علاقه‌مند مشکل نخواهد بود. اما به نظر می‌رسد مرسدس بنز برای تولید سری EQ در هند مشغول بررسی سیستم کنونی تخفیف‌های مالیاتی و عوارض واردات است. هم‌چنین وجود زیرساخت‌های شارژ در این کشور انتخاب خودروهای برقی برای این بازار را منطقی می‌کند. انتظار میرود محیط‌ های شهری کشور پهناور هند تا سال ۲۰۲۰ دارای زیرساخت‌های لازم در این زمینه باشند.

نمایندگی 1411 کرمان موتور در مهرشهر کرج همه روزه در ساعات کاری غیز از ابام تعطیل آماده ی ارائه ی خدمات در زمینه فروش محصولات شرکت کرمان موتور ( جک S5جک J5جک S3جک J4لیفان X50 لیفان X60 لیفان 820 ) به صورت نقد و اقساط میباشد، شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط فروش روز این محصولات حضورا به آدرس این نمایندگی مراجعه و یا با یکی از تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

آدرس : کرج – مهرشهر – بلوار امامزاده طاهر – نرسیده به پمپ بنزین

تلفن : 33525445-026 | 33525481 -026 | 09351891411

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *