طرح ویژه شرکت کرمان موتور برای خریداران النترا

 به دلیل اتفاقات خارج از حیطه شرکت کرمان موتور و بد عهدی هیوندای، برای تولید النترا کرمان موتور در داخل با مشکل رو‌به‌رو شده است. به همین جهت تحویل خودرو النترا به مشتریانی که این خودرو را قبلا پیش‌خرید کرده‌اند، ممکن نخواهد بود.

النترا کرمان موتور

النترا کرمان موتور

مدیران شرکت کرمان‌موتور اظهار داشته اند این اتفاق به دلیل مشکلات فرا داخلی و قصور هیوندای کره جنوبی روی داده و شرکت در بروز آن نقشی نداشته است اما به دلیل حفظ مشتریان وفادار خود و احترامی که برای ایشان قائل است، ۲ طرح جایگزین خاص را به‌عنوان راه‌حل به خریداران النترای داخلی پیشنهاد می‌کند.

براساس اعلام کرمان‌ موتور، خریداران النترا کرمان موتور می‌توانند از خرید خود انصراف داده و احتمالا با این انصراف سودی بیشتر یا برابر با نرخ اعلامی سود مشارکت دریافت کنند و یا با مراجعه به نمایندگان کرمان‌موتور خودروی جایگزینی به جای النترا انتخاب و دریافت کنند. مدل و نوع خودرو توسط مشتری و در نمایندگی مشخص خواهد شد.

براساس مستندات، در بند ۲۴ قرارداد شرکت کرمان‌ موتور با خریداران به شرایط ویژه و استثنایی اشاره شده و این پیش‌بینی برای وقوع چنین اتفاقاتی از قبل صورت گرفته است، اما شرکت کرمان‌موتور به دلیل اینکه نمی‌خواهند مشتریان همیشگی و وفادار محصولات کرمان موتور، متضرر شوند تصمیم گرفته خارج از بندهای قرارداد و با تبصره‌های جدید این مشکل پیش‌بینی نشده را مرتفع سازد. خریداران النترا و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به تمام نمایندگی‌های کرمان موتور در سراسر کشور مراجعه کنند.

نمایندگی 1411 کرمان موتور همه روزه در ساعات کاری و غیر از ایام تعطیل آماده ی ارائه ی خدمات در زمینه فروش محصولات شرکت کرمان موتور به متقاضیان محترم میباشد، شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط فروش نقد و اقساط این خودروها و امکانات و مشخصات فنی آنها حضورا به آدرس این نمایندگی مراجعه و یا با یکی از تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

آدرس : کرج، مهرشهر، بلوار امامزاده طاهر، نرسیده به پمپ بنزین، نمایندگی 1411 کرمان موتور

تلفن : 02633525445 | 02633525481 |09351891411

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *